Основні плюси стрибка з парашутом

Основні плюси стрибка з парашутом

Компанія пропонує різні подарункові сертифікати, які дозволять вам зануритися в світ екстриму. Якщо ви знаєте, що винуватець торжества давно мріє зробити щось екстремальне, ви можете вибрати подарунковий сертифікат, зможете вибрати самостійні стрибки з парашутом у Вінниці, а за посиланням можна знайти детальну інформацію. Стрибки з парашутом здатні подарувати незабутні можливості, це шанс порадувати близьку людину, вручивши подарунковий сертифікат на стрибок.

Основні плюси стрибків з парашута

Тривалість даної розваги всього 10 хвилин, при цьому послугу можна отримати в будь-який сезон. Вона розрахована тільки на одну людину. Багато хто мріяв політати в безкрайньому небі, і однією з бажаних послуг є самостійний стрибок з парашутом. Тільки очікування даного розваги серця може змусити серце шалено стукати. Дана послуга залишить незабутні емоції, адже це море адреналіну, можливості подивитися на світ зверхньо, це можливість показати, наскільки ви сміливий і крута людина.

Варто пам’ятати, що перед тим як зробити стрибок, обов’язково проводиться інструктаж, який триває шість годин. Також обов’язковий медичний огляд. Приїхавши на базу у Вінниці, Ви отримаєте уроки про правильний стрибок, вам буде розказано, як виконується стрибок, нюанси управління парашутом і безпечне приземлення.

Принцип здійснення послуги

Стрибок здійснюється з висоти 900 м, а тривалість польоту три хвилини. Варто розуміти, що парашут відкривається автоматично після того, як ви стрибнете з літака. Однак спочатку кожна людина проходить відстрочку навичок за допомогою спеціальних тренажерів на землі. Після того як ви навчаєтеся на тренажерах, інструктори дозволять вам сісти в літак. Завдяки одному сертифікату Ви отримаєте впевненість у своїх силах, переможете свої страхи, отримаєте цілу хвилю адреналіну, побачите неймовірні пейзажі навколо і зробите оригінальне фото. Це незабутня пригода, що гарантує масу вражень.

На сайті ви можете подивитися відео послуги, фотографії, можете дізнатися про те, де буде здійснюватися стрибок. Це Вінницький аеродром, також на сайті можна дізнатися інформацію про те, кого допускають стрибків з парашутом, що потрібно взяти з собою, і що входить в ціну сертифіката. Даною послугою вже встигли скористатися багато людей і у них залишилися тільки позитивні емоції, це незабутні шанси відчути себе справжнім птахом в небі, і перемогти свої страхи, зробивши самостійний стрибок.