Відпустка в Моршині: особливості оздоровлення, як обрати санаторій

Відпустка в Моршині: особливості оздоровлення, як обрати санаторій

Моршин – один з найбільш відомих бальнеологічних курортів Львівської області. Щороку тисячі українців приїздять на курорт укріпити імунітет та здоров’я, подихати свіжим гірським повітрям, пройти курс вживання цілющих мінеральних вод. Які захворювання лікують санаторії та готелі Моршина?

Лікування в Моршині – профілі, цілющі природні ресурси

Готелі МоршинаОздоровчі програми в Моршині ефективні для лікування захворювань:

 • Урологічного профілю – сечокам’яна хвороба, простатит, цистит. Рекомендовані оздоровчі комплекси – «Лаванда», «Одеса».

 • Дерматологічного профілю та органів дихання – дерматоз, риніт, фарингіт. Кращі оздоровчі комплекси – «Мармуровий Палац», «Аркадія».

 • Ендокринної системи – проблеми з виробленням і доставкою гормонів. Рекомендовані санаторії – «Аркадія», готель «Богдан» в Моршині.

 • Травної системи – панкреатит, холецистит, ентероколіт. Кращі санаторії – «Мармуровий Палац», «Аркадія», «Одеса».

 • Санаторії, де можна пройти реабілітацію після ковід-19 – «Одеса» та «Мармуровий Палац».

 • Нервової системи – мігрень, невроз, порушення сну. Рекомендовані санаторії – «Одеса», «Лаванда».

 • Кістково-м’язової системи – парез, ревматизм, неврит. Рекомендовані оздоровчі заклади – «Аркадія», «Одеса».

Для лікування використовують мінеральні води, які призначають залежно від захворювання. Курс пиття мінеральних вод нормалізує обмін речовин, виводить токсини, зміцнює імунітет, має сечогінну дію.

Також для оздоровчих процедур застосовують озокерит та торф’яні грязі. Торф’яні грязі застосовують для ванн та аплікацій, а озокерит знімає біль та запалення, покращує кровообіг.

Як обрати санаторій для проживання на курорті?

Планувати поїздку в Моршин варто заздалегідь. Щоб обрати найкращий санаторій варто визначитись з ціллю поїздки – оздоровлення чи відпочинок. Потім порівняти ціни в різних оздоровчих комплексах та послуги, які входять в вартість проживання.

Якщо плануєте відпочинок з дітьми обирати потрібно готель, де є все для дітей. Лікарі розробили дитячу оздоровчу програму, яка зміцнює імунітет та пам’ять. Багато закладів міста мають дитячі майданчики на свіжому повітрі, де можна весело провести час. А санаторій «Мармуровий Палац» пропонує маленьким гостям та їх батькам відвідати міні-зоопарк.

Крім цього, варто дізнатись про наявність знижок чи акційних пропозицій. Наприклад, готель «Богдан» в Моршині пропонує гостям повний пакет оздоровчих процедур за 180 гривень в день.

Цікаві місця, які варто відвідати під час відпочинку в Моршині

Відпочинок в Моршині 2022 не такий насичений, як в Трускавці, але прогулятись містом потрібно обов’язково. В Моршині варто відвідати:

 • Курортний парк та центральний бювет мінеральних вод.

 • Міський став.

 • Парк дикої природи «Моршинський заказник». В лісі можна зустріти оленів, диких кабанів, косуль, козлів та інших тварин.

 • Дерев’яну церкву Покрови Пресвятої Богородиці, яка була збудована у далекому 1825 р.

Цікавою буде поїздка до міста Стрий. В одну сторону дорога займе 25-30 хвилин. В місті є різні архітектурні пам’ятки,костел Різдва Пресвятої Богородиці, музей бджільництва та багато іншого.